Confido vaktsiinibuss Hansabussist

Septembris saab Lasnamäel vaktsineerida uues Confido vaktsineerimisbussis

Alates, 6. septembrist saavad kõik lasnamäelased end koroona vastu vaktsineerida Confido uues mobiilses vaktsineerimispunktis. Esmaspäeval oodatakse vaktsineerimisest huvitatuid Linnamäe Prisma juurde, kokku külastab buss septembri jooksul 24 asumit Lasnamäel.

«Sügis on käes ja iga päev on arvel. Vajutame vaktsineerimisel sõna otseses gaasipedaali põhja ja sõidame Lasnamäe asumid ükshaaval läbi, et ühelgi soovijal ei jääks kaitsesüst saamata,» ütles Confido juhatuse esimees Risto Laur, kelle sõnul sisustati koostöös Hansabussiga spetsiaalselt vaktsineerimise korraldamiseks 12-meetrine Volvo 8700LE buss.

„Oleme tänulikud usalduse ja suurepärase koostöövõimaluse eest aidata inimestel oma tervise eest hoolt kanda! Hansabuss hoolib,” ütles Hansabussi juhatuse esimees Indrek Halliste

Buss on avatud iga päev kell 11-19 ning eelbroneering ei ole vajalik. Vaktsineeritakse Moderna vaktsiiniga, mille teise doosi saab 28 päeva möödumisel. Bussis on kokku 5 töötajat, kes viivad läbi vaktsineerimise, korraldavad bussis kohapealse 15-minutilise vaktsineerimisjärgse järelvalve ja kogu vajaliku dokumentatsiooni.

Vaata lähemalt Lasnamäe vaktsiinibussi graafikut:
https://www.confido.ee/lasnamae-vaktsiinibuss/