Hansabuss toob Saue liinile nr 191 uued bussid

Hansabuss toob Saue-Tallinn-Saue bussiliinile nr 191 kolm uut ja mugavat Iveco Crossway bussi. Uued bussid hakkavad sõitma alates 11. juulist, huvilised saavad bussidega tutvuda ja proovisõitu teha 9. juulil kell 11:00 Saue linnavalitsuse ees.

Hansabussi müügiosakonna juht Jaanus Kukk ütles, et uued bussid teevad Saue ja Tallinna vahel sõitmise palju mugavamaks ja sujuvamaks. „Saue valla elanike heaolu on meie jaoks väga tähtis. Seetõttu otsustasimegi investeerida üle poole miljoni euro, et osta uued bussid, millega oleks sauekatel kiire, mugav ja turvaline sõita. Kutsume kõiki sõidule!“

Uusi busse tutvustab Hansabuss sauekatele laupäeval, 9. juulil kell 11:00. Siis on Saue linnavalitsuse ees väljas kõik kolm uut bussi, mida saab uudistada nii väljast kui ka seest ning teha väikest proovisõitu. Kõigile osalejatele pakub Hansabuss üllatust. Saue-Tallinn-Saue liinil hakkavad uued bussid sõitma alates esmaspäevast, 11. juulist.

Hansabuss ostis Saue liinile kolm uut Iveco Crossway 10,8m Line mudeli bussi, mille hind on kokku üle poole miljoni euro. Praegu liinil sõitvate busside ees on uutel Iveco bussidel palju eeliseid. Need on ehitatud spetsiaalselt linnalähiliinide teenindamiseks reisijate mugavust silmas pidades. Bussidel on automaatkäigukast, mis tähendab, et sõit on sujuvam. Sõit saab olema ka palju vaiksem, sest salongis on 50% väiksem sõidumüra.

Uutes bussides on olemas korralik kütte- ja kliimasüsteem, et suvel poleks palav ega talvel külm. Lapsevankriga reisija jaoks on bussi keskmised uksed laiad ja sees on vankri jaoks eraldi koht. Turvalisuse nimel on olemas turvavööd. Bussid on keskkonnasõbralikud ja vastavad kõige karmimatele, Euro6 saastenõuetele.

Hansabussi uutel bussidel on peal ka GPS-seadmed, tänu millele teab dispetšer igal ajahetkel bussi asukohta. Kui buss näiteks hilineb, saab bussifirma klienditeenindusse helistanud reisijatele kiiresti ja täpselt öelda, kui kaugel buss on ja millal jõuab.

Hansabussi bussid teevad Saue suunalt Tallinnasse igal tööpäeval 19 väljumist ja laupäeviti 5 väljumist.

Uute busside tuleku tähistamiseks teeb Hansabuss juulikuus ostetud kuukaartidele hinnasoodustust -30%, ehk tavakaardi saab juulis sooduskaardi hinnaga 25 eurot. Ühekordse pileti hind on 1,60 eurot ja sooduspiletil 1,20 eurot. Sooduskaarte on võimalik osta 9. juulil Sauel kohapeal ja terve juulikuu jooksul bussijuhtidelt.

Olete oodatud uute busside avalikule esitlusele laupäeval, 9. juulil kell 11.00 Saue linnavalitsuse ees (Tule 7)!