Hansabuss osales rahvusvahelisel GPN kohtumisel

Global Passenger Network (GPN) ühendab endas 29 riigi bussifirmasid ja ettevõtteid, mida peetakse oma riigis pakutava teenuse kvaliteediliidriks, liigutades kokku ligi 17 000 bussi aastas. Hansabuss on GPN liige Eestis. Kasutades meie vahendatud transpordi teenust välismaal võite olla kindlad, et saate läbi meie organisatisooni sama kvaliteetse teenuse ning parima kvaliteedi sõidukite osas millega olete juba harjunud.

GPN korraldab kaks korda aastas üldkoosolekut, mis leiab aset iga kord erineva partneri juures. Sel korral toimus kevadine kokkusaamine Maltal, kus võõrustajaks oli Zarb Coaches. Hansabussi esindas meie müügijuht Jaanus Kukk.

Maltal tervitati kahte uut GPN liiget, Rootsit ja Rumeeniat. Rootsit esindab bussifirma Björks Buss ja Rumeeniat bussifirma Alis Grup. Lisaks tervitati uusi ning mitte vähemtähtsaid partnereid, kelleks olid Volvo, Indcar ja Continental Tyres. Koos uute liikmetega kuulub täna GPN-I 31 riiki. Järgmiseks on GPN-il plaanis laieneda Aasiasse ja Ladina-Ameerikasse.

GPN on hetkel aktiivselt laienemas, mida näitab ka läbi organisatsiooni tulnud päringute arvu kasv. Edu on saavutatud tänu uuele CRM rakendusele, mis võimaldab paremini jälgida potentsiaalseid kliente ning leida uusi partnereid ja ärivõimalusi. Paralleelselt uue CRM rakendusega tutvustati konverentsil ka uut ning innovtiivset veebiplatvormi bussiturul, mis lanseeritakse lähikuudel. Antud rakendus on GPN-i järgmiste tegevuste verstapostiks, mille lanseerimiseks käib aktiivne töö.

Peale kevadist edukat konverentsi algasid juba ka ettevalmistused sügiseseks kohtumiseks, mis leiab aset novembris Dublinis.

Bussi tellimiseks võtke ühendust meie müügikonsultandiga, saatke oma soov booking@hansabuss.ee või helistage telefonil +372 627 9080.