Mulgi Reisidest saab Hansa Liinid

Hansa Liinide omanikfirma Hansa Grupi juhatuse liikme Neeme Tammise sõnul on Mulgi Reiside nimevahetuse eesmärk luua tugevam side Hansa Grupi teiste ettevõtetega. „Meie maakondades pakutava regulaar- ja tellimusvedude tase on sama, mis Hansabussil Tallinnas, Baltikumis ja Skandinaavias. Soovime, et kliendid seostaksid neid ettevõtteid omavahel ja teaksid, et üle Eesti on võimalik saada sama kvaliteeditaset kõigist meie „Hansa”-nimetüvega transpordiettevõtetest,” rääkis Tammis.

Hansa Liinide juhatuse liige Andres Puskar ütles, et Hansa Liinid on keskendunud Eesti maakondade kvaliteetsele teenindamisele. „Oleme proovinud, aga keskpäraseid asju me teha ei oska, kuigi vahel võiks turg seda isegi vajada. Meie eesmärk on kvaliteet ja tahame olla liidrid nii kvaliteedis kui ka tellimusvedude mahus. Osaleme aktiivselt ka kõikidel liinikonkurssidel, ambitsiooniga olla maakondades TOP3 ettevõte,” lausus Puskar.

Ta märkis, et üleminek uuele nimele ja kujundusele toimub järkjärgult. „Oleme alustanud busside ülekleepimist, kuid see võtab aega, nii et reisijad teenindavad veel mõnd aega nii vanu Mulgi Reiside kirju kandvad bussid kui ka juba uued, Hansa Liinide kuues bussid. Peale busside välimuse ja ettevõtte uue ärinime muid muudatusi reisijate jaoks ei kaasne – samaks jäävad marsruudid, väljumisajad ja bussijuhid.”

Hansa Liinide bussid saavad uue kujunduse, mille keskmes on kutse „Rahvas ratastel”. „Õnneliku elu oluline osa on tõrgeteta sujuv argipäev – soov minna tööle ja rõõm kojutuleku üle. Ning seal vahepeal, osana päevast, on turvaline kohalejõudmine. Seda mõistes arendame pidevalt oma bussiparki ning koolitame juhte, kelle hoolde on usaldatud meie oma rahvas, ratastel,” lisas Puskar.

Mulgi Reisid, mille ärinimi ja kaubamärk muutub Hansa Liinideks, on täna esindatud neljas maakonnas. Viljandi osakond teostab regioonis tellimus- ja regulaarveo teenust, lisaks üle-Eestilist kommertsveo teenust, samuti opereerib Viljandi bussijaama. Pärnu ja Hiiu osakonnad osutavad maakonnasisest avaliku liini teenust ja tellimusveo teenust ning Harju osakond osutab Harjumaal regulaarveo teenust.

Nimemuutus ootab ees ka emafirmat – senisest NTH Holdingust saab Hansa Grupp. Uued kujundused saavad ka teised Hansa Gruppi kuuluvad „Hansa”-nimetüvega kaubamärgid: Hansabuss ja Hansarent.

Hansa Grupp omab enamusosalust bussitransporditeenuste osutamisega tegelevas grupis AS Hansabuss, millele kuuluvad kaubamärgid Hansabuss, Hansa Liinid ja City Tour, samuti Hansarendi brändi all autode rendiga tegelevas ettevõttes Hansatransport Grupp OÜ ning Iveco ja Irisbus sõidukite müügi ja hooldusega tegelevas AS-is Iv Pluss. Hansa Gruppi kuuluvate ettevõtete kogukäive ulatub üle 20 miljoni euro ning grupi ettevõtted pakuvad tööd rohkem kui 400 inimesele.

Hansabuss on Baltikumi suurima tellimusveo bussipargi ja erineva busside valikuga ettevõte ning tellimusveo kvaliteediliider Baltikumis, lisaks Eestis ettevõtete suurim partner tellimusel toimuva töötajate regulaarse tööle- ja kojuveo teenindamisel. 2014. aastal plaanib Hansabuss investeeringuid bussipargi uuendamisse ca 1,5 miljonit eurot.

Lisainfo:

Andres Puskar

Hansa Liinide juhatuse liige

Tel: 50 44 580

E-post: andres@hansabuss.ee

Neeme Tammis

Hansa Grupi juhatuse liige

Tel: 50 34 828

E-post: neeme.tammis@hansabuss.ee